Forum

Forum


admin
admin
Notifications
Clear all

Отмъщение

2 Мнения
1 Анонимковци
0 Харесвания
32 Видяно
(@Anonymous)
Мнения: 0
New Member Анонимко
 

Здравейте, какво бихте направили в името на любовта ето аз ще ви кажа честно бих направило всичко дори невъзможното. Имаше едно момче харесвах го с години той не ми обърна никакво внимание дори може да се каже, че го преследвах, бях обсебена от него, но много го обичам какво да направия за първи път ми се случва такова нещо. Той е първият в който се влюбих от първит миг в който го видях и от тогава не мога да го забравия, а знам че трябва. Преди няколко месеца ми писа, че доста съм му се наскала, и че подхода ми не е бил правилен. Направих неща с който натисна не се гордея но бях готова на всичко за него даже му писах, че каквото и да става винаги ще бъда до него. Но явно за него не означавам нищо защо ми писа само интимни неща. Явно мъжете не обичат жени който тичат след тях и ги преследват. Когато разбраха, че продължават чувства ми към него ме блокира, после пак ме отблокира и пак ми блокира, но аз не спирам да търсия контакт с него не мога да се откажа аз направих доста неща за тези години и не мога да си представия да се откажа толкова лесно от него, а и все още го обичам и сърцето ми бие само за него. Каза ми също, че "не съм негов тип" вие това как го разбирате и бихте ли имали сексуален контакт с човек който не е ваш тип. Затова сега искам да му отмъстия защо той се подиграва с мен и с чувства ми. Какво ще ме посъветвате.

 
Posted : 08/06/2021 3:19 pm
 An
(@An)
Мнения: 8
Active Member Анонимко
 

Съвсем не е лесно да си тъпа путка, както казва баща ми.
Когато единият стои в пасив, а другият лети със скорост над допустимата, при ударът летящият се смачква, като хармоника! Другият най- много да се премести от удара...
Не ти е виновен с нищо, ти си тази която се е нахендрила, а сега искаш и отмъщение.
Според мен си пълна НУЛА (0)! По добре пий една студена вода и потърси заместител.
An

 
Posted : 09/06/2021 10:55 am

Коментирай

Име на автора

Email

Заглавие *

 
Preview 0 Revisions Saved
Share: