Forum

Forum


admin
admin
Обичам я,но не изпи...
 
Notifications
Clear all

Обичам я,но не изпитвам почти никакви чуства.

3 Мнения
1 Анонимковци
0 Харесвания
31 Видяно
(@Anonymous)
Мнения: 0
New Member Анонимко
 

Здравейте добро утро, добър ден или добър вечер. Зависи кога четете статията.
Аз съм на 24 и от около 5 години почте съм във връзка. Изчетох дооста страници във сайта, но като моята ситуация не можах да открия. Та както казах от почти 5 години съм във връзка със момиче Теодора на 24. Историята е наистина адски дълга, но ще се опитам та опиша важните неща. Запознах се със нея март месец 2016. Адски симпатично момиче, весело и винаги със усмивка на лицето. През 2017 август месец и предложих брак и да живеем заедно. До тук добре докато не започнахме да се караме за глупости (буквално така ги наричам). Примерно заради ревност или кой какво не е направил. Живеехме при майка ми от 2017 до 2020. И понеже сме в Холандия а тук жилищата са брутално скъпи. И заради короната вуйчо ми, жена му и дъщеря им също нойдоха през лятото. Баба също дойде дни след тях. Тоест бахме 7 човека вкъщи. И то само за известно време. Да бяхме много хора вкъщи, но е тредно да се намери жилище... И тъй като отново се скарахме със Теодорка. Направих 1 грешка която не се гордея със нея. Хвърлих дрехите на кревата и просто казах да си тръгва. Тя реши тогава да отиде при майка си за 2 седмици. След това ще се върне. Лично аз 1вите дни (1 седмица) плаках и тъгувах дооста за нея. След това тя каза, че иска да остане в Германия(при майка си) И единственото решение за да бъдем заедно е да се преместя в Германия при нея. Да направих го месец след това но... Пиша тази статия точно на 6ти март около 2дена след като пристигнах в Германия. И ето главният проблем за което моля хората които са се сблъсквали със подобен случай да споделят. Проблемът е там, че след този 1 месец аз свикнах нея да я няма. Свикнах с това, че като се сабудя я няма до мен. Обичам я, но усещам, чеествата ми към нея замират. И не знам кое е правилният избор. Струва ли си да се боря? Или просто всеки да поеме по своят си път? Когато я видях за 1ви път от 1 месец нямаше я тази страст и любов както преди. Нормално ли е това да се получава? Ще съм адски благодарен ако ми помогнете малко макар и духом.
Благодаря аски много за отделеното време. Както казах историята и наистина доста дълга това е само част от всичкото.

 
Posted : 07/03/2021 8:55 pm
 An
(@An)
Мнения: 8
Active Member Анонимко
 

Тъпотия!
" Обичам я,но не изпитвам почти никакви чуства. " По- тъпо нещо не съм виждал! Как можеш да я обичаш, когато нямаш чувства към нея?

 
Posted : 07/06/2021 7:42 pm
(@wildness)
Мнения: 6
Active Member Анонимко
 

Всичко е приключило в момента, в който тя е отишла при майка си.
Няма как да обичаш и да нямаш никакви чувства! Що за тъпотия? Струва ми се се залъгваш жестоко спрямо това момиче.

 
Posted : 19/06/2022 2:32 pm

Коментирай

Име на автора

Email

Заглавие *

 
Preview 0 Revisions Saved
Share: