Forum

Forum


admin
admin
Закъсняла любов
 
Notifications
Clear all

Закъсняла любов

1 Мнения
1 Анонимковци
0 Харесвания
34 Видяно
(@Anonymous)
Мнения: 0
New Member Анонимко
 

Здравейте!
Изгарям от желание да споделя какво ми се случва. В момент от живота ми, когато отдавна съм загърбила страстта и флиртовете пред мен се яви мъж, който разби всичко на пух и прах. Живеех си спокойно, отдадена на семейството, децата , кучето и с няколко любими хобита. Мислех че, любовта е за младите и красиви момичета. А се оказа че, нищо не разбирам. Този мъж е като ангел за мен, защото ми показа нов свят- на топлина, взаимност, нежност. Никога не съм се чувствала толкова красива и искана. Това да те желаят точно какъвто си, без предрасъдъци и планове, без условия и превъзходство, това е невероятно. Аз съм много прагматична, студена и независима жена. НО. Този мъж ме прави различна. Нежна, романтична и освободена. Искам да му се подчиня. И той знае как да го направи. Докосва точните струни в точния момент. Искам да му се отдам на 100%. Да му гласувам пълно доверие и да правя анален секс с него. Обожавам поза партер и да ме пляска по дупето .Но до сега не съм имала такъв опит. Не се притеснявам, но искам да е много хубаво. Търся споделен опит. Благодаря

 
Posted : 29/03/2020 2:57 am

Коментирай

Име на автора

Email

Заглавие *

 
Preview 0 Revisions Saved
Share: