Forum

Forum


admin
admin
моят не моят живот
 
Notifications
Clear all

моят не моят живот

1 Мнения
1 Анонимковци
0 Харесвания
45 Видяно
(@Anonymous)
Мнения: 0
New Member Анонимко
 

На 25 имам връзка с мъж на 35 от 16 годишна при нас всичко е добре ,но майка ми и баща ми са разделени ние сме 3 де ца аз съм най голяма брат на 23 и сестра на 14 майка ми цял живот е по чужбина аз се грижа за брат ми и сестра ми се но от 3 години живея с приятеля ми и брат ми се грижеше до сега за сестра ми но изглежда и на него му излезна път по чужбина и сега аз трябва да се прибера да гледам сестра ми докато майка ми се прибере чувствам се сама никой не ме разбира от една страна искам да не оставям сестра ми сама на тези години от друга приятеля ми и той остава сам по трудно ще мие незнам дали ме разбира той какво мисли майка ми никога не е мислила от тази страна че ме пречи почвам да си мисля че приятеля ми заради това ще си намери друга няма да ме търпи така докато сестра ми стане на 18 тежко ми е замислям се и за мен че нямам избор , че искам всички да са добре но не става тежко ми е и за мен всеки си гледа живота аз винаги оставям себе си за накрая и накрая ще съм само добрина и съвест към другите

 
Posted : 13/08/2021 6:38 pm

Коментирай

Име на автора

Email

Заглавие *

 
Preview 0 Revisions Saved
Share: