Forum

Forum

admin
admin
Семейство

Notifications
Clear all

Семейство

8 Мнения
1 Анонимковци
0 Харесвания
15 Видяно
(@Anonymous)
New Member Анонимко

Здравейте,момиче на почти 18 години съм и от много малка имам проблеми в семейството,които вече ми влияят прекалено много.Баща ми е обсебен от пари и единственото което го интересува са парите.Майка ми претърпя операция премахване на матката и от бошуващите хормони постоянно е в променливо настроение.Всяка вечер не пропускат да пият и след 2,3 чашки нещата ескалират.Основния проблем е парите ,че баща ми не си дава заплатата за нищо вкъщи,майка ми плаща сметки ,храна и накрая той я обвинява,че няма пари и ги харчи безразборно(тя не излиза с приятелки ,а постоянно е вкъщи ,когато не е на работа).Въпросните скандали ескалират е съмнения на баща ми ,че майка ми си има любовник без абсолютно никакви доказателства,че е така и следват побоища.От много малка търпя тези зверства и съм видяла какво ли не.Вече съм голяма и приемам нещата много емоционално и всяка вечер си лягам със страх ,че може да се случи нещо , което да доведе до такава ситуация в която съм почти безпомощна.Не знам какво да правя,трябва ми съвет как да се справям по лесно със ситуацията или какви мерки мога да взема

Posted : 09/03/2024 11:54 pm
 Mr.K
(@Mr.K)
New Member Анонимко

Най важното е може би, случвало ли се е при скандали, нещата да ескалират толкова много, че ти да си под влиянието на физически тормоз директно или много силен психически?

Или всичко си е само между тях двамата?

Posted : 10/03/2024 12:11 am
(@Anonymous)
New Member Анонимко

Случва ми се всекидневно да съм под силен психически тормоз,относно обноските ми които явно за него не са приемливи,не ми позволява да излизам до късно,не ми дава да излизам докато не му направя салата и да му купя цигари,постоянно съм под напрежение да не започне да ми крещи,псувал ме е ,обиждал ме е ,че съм мизерници,че не чистя вкъщи,никой мъж нямал да ме вземе такава, много съм мързелива и много още

Posted : 10/03/2024 11:52 am
 E
(@E)
New Member Анонимко

Случва ми се всекидневно да съм под силен психически тормоз,относно обноските ми които явно за него не са приемливи,не ми позволява да излизам до късно,не ми дава да излизам докато не му направя салата и да му купя цигари,постоянно съм под напрежение да не започне да ми крещи,псувал ме е ,обиждал ме е ,че съм мизерници,че не чистя вкъщи,никой мъж нямал да ме вземе такава, много съм мързелива и много още

Posted : 10/03/2024 12:07 pm
 Mr.K
(@Mr.K)
New Member Анонимко

Малко късно ти видях отговора, ако имаш възможността да не си финансово зависима от тях, може би първата стъпка би била да излезнеш под наем и да си организираш живота.

Ако все още не си, започни работа и се отдели нормално, защото иначе ще става по-зле. Знам, че това е сайт за анонимни споделяния, но ако имаш нужда от помощ или да поговориш с някой допълнително, може да оставиш някакъв начин за контакт.

Пожеавам всичко най хубаво!

Posted : 12/03/2024 1:29 am
(@Mr. K)
New Member Анонимко

Малко късно ти видях отговора, ако имаш възможността да не си финансово зависима от тях, може би първата стъпка би била да излезнеш под наем и да си организираш живота.

Ако все още не си, започни работа и се отдели нормално, защото иначе ще става по-зле. Знам, че това е сайт за анонимни споделяния, но ако имаш нужда от помощ или да поговориш с някой допълнително, може да оставиш някакъв начин за контакт.

Пожеавам всичко най хубаво!

Posted : 12/03/2024 1:34 am
 E
(@E)
New Member Анонимко

Благодаря за съветите ,но все още нямам възможноста да започна работа ,а относно контактите може да ми пишеш във фейсбук Elena deneva или на имейл elenadeneva85@gmail.com

Posted : 14/03/2024 4:13 am
(@Оооо)
New Member Анонимко

При първа възможност си намери работа и се изнеси на квартира ! Майка си няма как да спасиш ако сама не пожелае да се измъкне от насилника , но ти си млада животът е пред теб и не си длъжна повече да живееш в ад !

Posted : 13/04/2024 10:07 pm

Коментирай

Име на автора

Email

Заглавие *

Preview 0 Revisions Saved
Share: