Forum

Forum


admin
admin
Той е толкова заспа...
 
Notifications
Clear all

Той е толкова заспал

2 Мнения
1 Анонимковци
0 Харесвания
44 Видяно
(@Anonymous)
Мнения: 0
New Member Анонимко
 

Здравейте.Омъжена съм и имам две деца.Втори брак ми е.Заедно сме от 6 години.Той е на 43 а аз съм на 34 години.Като цяло се разбираме и мога да кажа,че е грижовен и работлив баща,който си гледа семейството и св опитва да ни осигури всичко необходимо.До тук звучи добре,но има един според мен доста голям проблем.Вече се чувствам безсилна и незнам какво да правя с живота си и какви решения да взема,относно връзката си.Проблема е,че изобщо не сме един за друг сексуално.Коренно различни сме.Аз съм по-млада и в последните години ми св прави почти постоянно секс,а той е толкова заспал,че едва ли не трябва да се моля за да се получи нещо.При него желанието сякаш липсва.Просто не полага абсолютно никакви усилия в сексуален план.Стои си пасивно и чака всичко аз да правя.Винаги аз съм активна и почти винаги поемам инициативата.Той просто лежи като дърво и чака.Абе както казват някой мъже,че жените били като дърво,е същото е само,че в мъжки вариант.Да не говорим да си поискам френска любов-това е като “Мисията невъзможна”.Лошото е,че не се чувствам добре и не се чувствам секси и желана.Наскоро си мислех,че явно с годините сме си омръзнали,но като се замисля той не беше от най-активните мъже още от началото на връзката ни.Много ми липсва страстта и огъня в секса,а с този човек никога не е имал огън и страст.На моменти съм си мислела да се разделим,но се страхувам,защото този човек си гледа децата и дава всичко за семейството си.Ами,ако намеря друг,с който секса да е супер,но да не е толкова грижовенИзобщо много объркана ситуация.Мислела съм си да си намеря някой за секс,но как да знам,дали и с него ще се получи.Има два варианта оправдаващи поведението му или си има друга или просто си е такъв заспал.Пропуснах да спомена,че работи на две места и почива само един ден в седмицата.Има ли и други жени в моето положение и КСК бихте постъпили вие в подобна ситуация.

 
Posted : 26/07/2022 2:41 pm
(@Anonymous)
Мнения: 0
New Member Анонимко

Коментирай

Име на автора

Email

Заглавие *

 
Preview 0 Revisions Saved
Share: