Forum

Forum


admin
admin
Има ли шанс тя да м...
 
Notifications
Clear all

Има ли шанс тя да ми прости и да продължим напред ?

2 Мнения
1 Анонимковци
0 Харесвания
35 Видяно
(@Anonymous)
Мнения: 0
New Member Анонимко
 

Здравейте приятели...искам да споделя нещо, и ако може да ми дадете съвети какво да правя. Преди време в края на месец май 2020, си хванах приятелка. Всичко беше толкова прекрасно, все едно беше сън...до момента в който не се издъних с гръм и трясък. Август тя разбра, че не съм изтрил своя акаунт в тиндър (вметвам, че не съм и изневерявал и за втори път ползвах тиндър), а го разбра като съм писал на един фалшив профил, зад който е била най-добрата и приятелка. По-срамно не съм се чувствал никога...интересното бе, че след седмица, двамата отидохме на море в Несебър. Беше най-хубавото море което съм имал...беше несравнимо, и сякаш нищо не бе се случило. Всеки ден по няколко пъти на ден правехме любов, излизахме, не спирахме да си говорим. През това време нямах куража да и призная, че щях да се срещна с въпросната, все пак обаче съм сигурен, че щеше да е само това...но не успях, не исках да я наранявам повече, реших, че ще го забрави и ще продължим нататък. Но не се оказа така...края на август след морето, и признах...признах и и още неща които са незначителни (не са свързани с изневери а мои си недостатъци), но доста и паднах в очите. Тя ми каза, че ще си помисли дали да сме заедно. Целия септември и октомври не спирахме да си общуваме и виждаме. Тя ме канеше редовно в тях, говорехме си, правехме любов, спахме си заедно...тъпото бе, че мислеше какви ли не глупости през този период, и сигурно още го мисли...че съм и изневерявал много пъти, че пак я лъжа, че търся друга и т.н...въобще нулево доверие към мен, за което съм си виновен. От момента в който стана издънката, не съм я лъгал за нищо, но тя си е твърдоглава, какво да се прави...С течение на времето аз осъзнах, че я обичам, писах и стихотворения, донесох и каквото обича за рождения ден. Но все още не ми е простила...минаха почти 3 месеца от тогава. Също така, тя ми казва, че шанса да ми прости е малък, но в същото време има чувства към мен и не искала друг, аз и казвам, че съм променен и не спирам да се променям. Казах и също, че държа на нея и ще я чакам да ми прости. В тежка депресия съм, не спирам да посещавам психолози, докарах се до антидепресанти, не мога да спя. На капак на всичкото учи в Англия и ще е там до 12 декември. След това януари заминава пак и ще е там до април. Ние поддържаме комуникация все пак, но моля ви...дайте ми съвет да си я върна обратно...искам да и докажа, че съм променен, върна ли си я веднъж, никога няма да я нараня, излъжа или сторя нещо което да я натъжи. С нея имаме 100 хил. хубави моменти, и искам още 100 по толкова. Моля ви...отчаян съм, помогнете ми.
М 22

 
Posted : 22/11/2020 7:30 pm
(@Кирил)
Мнения: 10
Active Member Анонимко
 

Остави момичето да прецени кога е готово. Сега тя решава Ти си згришил нямаш мнение. Бъди търпелив.

 
Posted : 01/09/2023 6:23 am

Коментирай

Име на автора

Email

Заглавие *

 
Preview 0 Revisions Saved
Share: